Patalpų nuoma
Patalpų nuoma

Patalpų nuoma

Mus rasite pačioje sostinės širdyje senamiestyje, jaukioje Trakų gatvėje, visiškai šalia besidriekiančios Vilniaus gynybinės sienos dalies. Jos fragmentus galite išvysti ir mūsų patalpose – toks istorinis intarpas erdvei suteikia išskirtinės elegancijos, solidumo. Kieme yra privati automobilių stovėjimo aikštelė.

Pramogų salė

„Gimtadienio“ patalpas sudaro trys skirtingų dydžių erdvės, todėl jos gali būti pritaikytos tiek dideliam, tiek mažam žmonių kiekiui. Didžiausioje patalpoje yra didžiulė scena, kuri puikiai pasitarnaus renginių vedėjams, šioje salėje galėsite patogiai sustatyti stalus, prie kurių sutalpinsite iki 50 žmonių. Jeigu norite furšeto –
puikiai tilps ir 200 žmonių. Pokylio metu mažoji patalpa dažnai naudojama kaip šokių salė ar poilsio zona – joje galime sukomponuoti ir saldų stalą. Poilsio zonose galite įsikurti ant patogių „Chesterfield“ baldų. Pereinamojoje patalpoje išdėlioti maži dviviečiai staliukai, už jos įsikūrusi didelė baro erdvė, kur Jumis pasirūpins barmenas, galintis pasiūlyti didelį gėrimų asortimentą. Prie išėjimo į Trakų gatvę yra didelė rūbinė. Mus rasite Trakų g. 2, istorinėje Vilniaus senamiesčio vietoje šalia „Trakų vartų“, kurie yra Vilniaus gynybinės sienos dalis. Pačiose patalpose galite pamatyti gynybinės sienos fragmentus, kas joms suteikia išskirtinumą. Jūsų patogumui vidiniame kieme yra privati stovėjimo aikštelė, kur galėsite saugiai palikti savo automobilius (kiemas stebimas vaizdo kameromis). Šalia esančiame Vilniaus senamiestyje rasite patrauklių vietų savo fotosesijai.

Virtuvė

Bendradarbiaujame su geriausiais Lietuvos virtuvės šefais. Valgiaraštis yra derinamas su kiekvienu asmeniškai. Neapsiribojame tradicine virtuve, galime pasiūlyti įvairių pasaulio šalių patiekalų. Savo paslaugas teikiame ne tik mūsų patalpose, bet ir Jūsų pageidaujamoje vietoje.

Viskuo pasirūpins profesionalai

“Gimtadienio” profesionalų komanda įgyvendins slapčiausius Jūsų norus ir suteiks galimybę mėgautis laisvu laiku, nes pasirūpins kvietimais svečiams, įspūdinga gėrimų piramide, iškalbingais vakaro vedėjais, kvapą gniaužiančiomis šventės vietos dekoracijomis, puikią nuotaiką užtikrinsiančiais atlikėjais, profesionaliu ir dėmesingu aptarnaujančiu personalu, akimirkas įamžinsiančiu fotografu ir kt.
Tik pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, jei visais šiais aspektais rūpintumėtės patys? Pasitikėkite profesionalais ir savo Didžiosios dienos laukite atsipalaidavę.

Tags:
,